Kontakt oss på

Sentralbord  22 72 20 02

eller

post@solfilmsgruppen.no

eller benytt kontaktskjemaet til høyre.

Direkte kontakt

Salg Bedrift (B2B)
Pål Andreassen
Mail: pa@solfilmsgruppen.no  – Telefon: 98 23 90 10

Kundeservice Privat – Nettbutikk (B2C)
Christer Andreassen 
Mail:  lager@solfilmsgruppen.no  – Telefon: 94 98 92 66

Montering Hus – Teknisk informasjon Bygg
Peter Suban
Mail:  peter@solfilmsgruppen.no – Telefon: 98 23 90 11

Montering Bil og Lakkbeskyttelse
Daniel Johansen
Mail: daniel@solfilmsgruppen.no – Telefon: 469 50 245

Lager – Frakt
Herman Lukas
Mail: herman@solfilmsgruppen.no – Telefon: 98 23 90 12

Økonomi/Regnskap
Vegard Gulbrandsen 
Mail:  vegard@solfilmsgruppen.no  – Telefon: 92 66 00 60


Post:                                    Besøk:
Postboks 11                     Stallbakken 11
2029 Rælingen                 2005 Rælingen

TIL KUNDEREGISTRERINGSKJEMA

Kontaktskjema